Patiekalui reikės:
- 200g varškės (9% riebumo, galima daugiau, jeigu pusryčiausite keliese:));
- cukraus (dėjau 5 arbatinius šaukštelius, o šiaip, manau, tinka pagal kiekvieno mėgstamą saldumo kiekį);
- žiupsnis druskos;
- kiaušinis;
- pusė puodelio miltų (ne pačio didžiausio puodelio);
- aliejaus.
Paruošimas:
- Varškę, cukrų, druską, ir kiaušinį suplakti (tiksliau - sumaišyti, geriausia mikseriu), maišant pilti miltus (jeigu masė pakankamai tvirta, o miltų dar liko - nebūtina supilti visus);
- Pamirkyti rankas į šaltą vandenį ir suformuoti apvalainus blynelius - varškėčius;
- Į keptuvę įpilti aliejaus, sudėti varškėčius ir kepti ant nedidelės ugnies, vėliau - padidinti ugnį ir kepti, kol varškėčiau gražiai parus.
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą