2013 m. vasario 9 d., šeštadienis

Varškėčiai

Šeštadienio rytą pradėjau ne su blynukais, kaip gali pasirodyti, o su varškėtukais :) Jeigu prabudus norisi kažko gardaus, bet visiškai netraukiam mintis apie ilgą ir sudėtingą gamybos procesą - šis patiekalas kaip tik jums!

Patiekalui reikės:

  • 200g varškės (9% riebumo, galima daugiau, jeigu pusryčiausite keliese:));
  • cukraus (dėjau 5 arbatinius šaukštelius, o šiaip, manau, tinka pagal kiekvieno mėgstamą saldumo kiekį);
  • žiupsnis druskos;
  • kiaušinis;
  • pusė puodelio miltų (ne pačio didžiausio puodelio);
  • aliejaus.


Paruošimas:
  • Varškę, cukrų, druską, ir kiaušinį suplakti (tiksliau - sumaišyti, geriausia mikseriu), maišant pilti miltus (jeigu masė pakankamai tvirta, o miltų dar liko - nebūtina supilti visus);
  • Pamirkyti rankas į šaltą vandenį ir suformuoti apvalainus blynelius - varškėčius;
  • Į keptuvę įpilti aliejaus, sudėti varškėčius ir kepti ant nedidelės ugnies, vėliau - padidinti ugnį ir kepti, kol varškėčiau gražiai parus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą