Patiekalui reikės:
- 500g bulvių (vėl pasikartosiu - kiekis priklauso nuo to, kiek žmonių valgys..:) aš, nusiskutau 7 bulves, išėjo 5 "keptuvės" po 6 blynus. kadangi neturiu virtuvinių svarstyklių (šis pirkinys mano "most needed" sąrašo pirmoje vietoje), tad nežinau, kiek svėrė tos 7, bet įtariu, kad tikrai daugiau nei 500g.. :D);
- pusė svogūno (bulves tarkavau 2 kartus - iš pradžių 3, paskui - 4, į abu mišinius įtarkavau po pusę svogūno);
- skiltelė česnakų (jeigu mėgstate, ginatės nuo ligų - galima netgi 3:));
- 2 šaukštai miltų (į abudu mišinius dėjau po 2 šaukštus);
- žiupsnelis druskos ir pipirų;
- 1 kiaušinis (į abu mišinius po 1);
- augalinis aliejus;
- grietinė - paskaninimui, svogūno laiškai - pagražinimui. :))
Aš įmečiau šiek tiek krapų - pasakiškai papildė skonį.
Paruošimas:
- Nuskuskite bulves, sutarkuokite jas (smulkiai ar stambiai);
- Nusausinkite sutarkuotas bulves popieriniu rankšluosčiu - pašalinsite vandens ir krakmolo perteklių, o kuo bulvės sausesnės, tuo skanesnės :);
- Į bulvių dubenį įtarkuokite svogūną, česnaką, suberkite miltus, įmuškite kiaušinį, suberkite druską ir pipirus (taip pat krapus), viską gerai išmaišykite;
- Įkaitinkite keptuvę su aliejumi, dėkite po šaukštą paruoštos masės ir kepkite, kol gražiai parus;
- Patiekite su grietine, svogūnų laiškais.
Skanaus!
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą