2013 m. sausio 12 d., šeštadienis

Vištiena grietinėlės ir žolelių padaže

Vištieną tiesiog dievinu! Labai skani ir sveika mėsa, kuri dera daug kur ir su daug kuo. :)
Mintį apie šį patiekalą pakišo "Maggi" mišinukas. Esu dariusi vištieną sūrio padaže, o grietinėlė buvo kažkas naujo. Netraukė idėja gaminti su daug sintetikos turinčiu mišiniu, tad jį dalinau perpus - į pusę mišinio įdėjau to, kas nurodyta ant pakelio. 

Patiekalui reikės:
  • 500g vištienos filė (pats tas pavalgyti 2 asmenims);
  • 200ml grietinėlės;
  • pusės "Maggi" mišinuko ir pusės tų produktų, kurie ant jo nurodyti (netraukė idėja gaminti su daug sintetikos turinčiu mišiniu, tad jį dalinau perpus - į pusę mišinio įdėjau to, kas nurodyta ant pakelio: miltų, krakmolo, druskos, ir daaaaug žolelių:)).

Paruošimas:
  • Vištienos filė supjaustyti griežinėliais ar juostelėmis, ne per storai;
  • suberti į keptuvę su vandeniu ir pavirti, kol mėsa tolygiai pabals, kažkur 5-7 minutes;
  • nupylus vandens perteklių, įpilti lašą aliejaus ir kepti ~20min, kol mėsa švelniai apskrus;
  • pusę pakelio ir savo turinio sumaišyti su 200ml grietinėlės (jeigu norite, kad padažas būtų skystesnis, įpilkite 200ml vandens, aš pyliau ~50-100ml) ir mišinį supilkite į keptuvę, išmaišykite, kad pasiskirstytų tolygiai;
  • kepkite ant silpnos ugnies dar maždaug 5min, kartais pamaišykite, kad neprisviltų.

Patiekite su ryžiais (puikus garnyras vištienai) ir daržovėmis (pomidorai puikus pasirinkimas).





Komentarų nėra:

Rašyti komentarą