Mintį apie šį patiekalą pakišo "Maggi" mišinukas. Esu dariusi vištieną sūrio padaže, o grietinėlė buvo kažkas naujo. Netraukė idėja gaminti su daug sintetikos turinčiu mišiniu, tad jį dalinau perpus - į pusę mišinio įdėjau to, kas nurodyta ant pakelio.
Patiekalui reikės:
- 500g vištienos filė (pats tas pavalgyti 2 asmenims);
- 200ml grietinėlės;
- pusės "Maggi" mišinuko ir pusės tų produktų, kurie ant jo nurodyti (netraukė idėja gaminti su daug sintetikos turinčiu mišiniu, tad jį dalinau perpus - į pusę mišinio įdėjau to, kas nurodyta ant pakelio: miltų, krakmolo, druskos, ir daaaaug žolelių:)).
Paruošimas:
- Vištienos filė supjaustyti griežinėliais ar juostelėmis, ne per storai;
- suberti į keptuvę su vandeniu ir pavirti, kol mėsa tolygiai pabals, kažkur 5-7 minutes;
- nupylus vandens perteklių, įpilti lašą aliejaus ir kepti ~20min, kol mėsa švelniai apskrus;
- pusę pakelio ir savo turinio sumaišyti su 200ml grietinėlės (jeigu norite, kad padažas būtų skystesnis, įpilkite 200ml vandens, aš pyliau ~50-100ml) ir mišinį supilkite į keptuvę, išmaišykite, kad pasiskirstytų tolygiai;
- kepkite ant silpnos ugnies dar maždaug 5min, kartais pamaišykite, kad neprisviltų.
Patiekite su ryžiais (puikus garnyras vištienai) ir daržovėmis (pomidorai puikus pasirinkimas).
Komentarų nėra:
Rašyti komentarą