2013 m. kovo 30 d., šeštadienis

Bulvių traškučiai

Atsirado šviežių bulvių! Tik gaila, kad jos nei lietuviškos, nei labai sveikos ir skanios. :D Kol kenčiam ir laukiam mažų bulvyčių iki birželio, tol galim kažką pasigamint ir iš senojo derliaus! Itin paprastas, bet skanus užkandis, kuris neleis gurgi pilvams Velykų išvakarėse :))

Patiekalui reikės:

  • bulvių (kokių tik norit dydžio ir keik tik pajėgsite suvalgyti:));
  • prieskonių (galima įvairių, įmantrių bulvėms, arba paprasčiausios druskos, pipirų; aš užbėriau šiek tiek saldžiosios paprikos).
Paruošimas:
  • nuskusti, nuplauti bulves, supjaustyti plonais griežinėliais ir dar kartą nuplauti šaltu vandeniu ir nusausinti;
  • į kepimo skardą įtiesti foliją, ją ištepti aliejumi;
  • sudėti atskirai bulvių griežinėlius, juos ištepti aliejumi, užberti prieskonius;
  • įkaitinti orkaitę iki 190C, pašauti skardą su bulvėmis ir kepti 20-30min.,kol jos gražiai apskrus.





Komentarų nėra:

Rašyti komentarą